دانلود بازی هجوم زامبی ها اندروید + تریلر

Download Dead Ahead Zombie Warfare v2.8.1 + Mod – دانلود بازی هجوم زامبی ها اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود

 

Dead Ahead: Zombie Warfare

Dead Ahead: Zombie Warfare بازی محبوب و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن | استراتژیک از استودیوی بازیسازی Mobirate Ltd برای دستگاه های اندروید است. که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده. در بازی Dead Ahead: Zombie Warfare تنها کاری می کنید درمقابل زامبی ها مقاومت کنید. برای نجات و آزادی خود بجنگید وتبدیل به قاتل شماره یک زامبی ها شوید. دسته دسته زامبی ها را نابود کنید. منابع مورد نیازتان را به دست آورید. به دنبال بازماندگان دیگر بگردید و از همه مهم تر میراثی فراموش ناشدنی از خود به جای بگذارید. از پایگاه تان با چنگ و دندان محافظت کنید و نگذارید زامبی ها از حصارهایی که دورش کشیده اید عبور کنند. تیمی از مبارزان تشکیل دهید و یکی یکی آن ها را به میدان جنگ با زامبی ها بفرستید.

به هر وسیله ممکنی زامبی ها را از سر راه بردارید، فرقی نمی کند با شمشیر به آن ها حمله می کنید و تکه پاره شان می کنید. به آن ها تیراندازی می کنید، آن ها را آتش میزنید یا با نارنجک و کوکتل مولوتوف گروهی از شرشان خلاص می شوید. هر روشی برای از بین بردن زامبی ها جایز است. چه روش های مستقیم و انفجاری و چه روش های پنهانی. در بازی Dead Ahead: Zombie Warfare نشان دهید که مرد میدان هستید و می توانید همه جا را از وجود زامبی ها پاک کنید. خلاقانه عمل کنید و با انتخاب مبارزان مناسب و قرار دادن آن ها در کنار هم پیروز شوید. از تاکتیک های دفاعی و حمله ای به موقع استفاده کنید و البته یادتان باشد در مواقع لازم با حصارکشی مانع پیشروی زامبی ها شوید. یادتان باشد زامبی ها به کسی رحم نمی کنند.

 

دانلود بازی هجوم زامبی ها اندروید + تریلر

 

تریلر

 

 

تصاویر

 

دانلود بازی هجوم زامبی ها اندروید + تریلر دانلود بازی هجوم زامبی ها اندروید + تریلر دانلود بازی هجوم زامبی ها اندروید + تریلر دانلود بازی هجوم زامبی ها اندروید + تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.