دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر

 Download Darkness Rises 1.35.0 – دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر

Darkness Rises

Darkness Rises – ظهور شیاطین از زیباترین، مهیج ترین و بهترین بازیهای اکشن و نقش آفرینی 2018 از NEXON Company برای اندروید است که ساعت ها پیش آپدیت اش به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد.

تاریکی تمام سرزمین بازی Darkness Rises را در بر گرفته و موجی از شیاطین خشمگین آماده اند تا به دروازه های شهر حمله ور شوند. راهی که پیش رو دارید راهی خطرناک است ولی باید مقاومت کنید و به قلب تاریکی ها بروید قبل از آنکه شیاطین فرصت حمله به شهر را پیدا کنند.

قهرمانان گروه تان را از دسته بندی های مختلفی مثل جنگجویان نابودگر و جادوگران انتخاب کنید. با قدرت ها و مهارت های خود هیولاهای ترسناک را سرنگون کنید یا حتی آن ها را به خدمت بگیرید.

در نبردهای بعدی علیه کاربران دیگر از آن ها بهره ببرید. هم چنان که به قلب تاریکی ها میزنید با موجودات خبیثی روبرو خواهید شد که از خودتان بسیار قدرتمندترند و کشتن آن ها هم بسیار چالش برانگیز است.

اما اراده قوی شما برای رسیدن به هدف همه ان ها را از بین خواهد برد. امکان ایجاد گیلد با کاربران دیگر سراسر جهان نیز وجود دارد تا بتوانید تجربه بهترین و هیجان برانگیزترین بازی نقش محور را در دیوایس تان به ارمغان بیاورید.

دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر

تغییرات نسخه

اضافه شدن لباس جدید : Seraphim
اضافه شدن منطقه جدید : Laviare
اضافه شدن سیستم جدید : Magicite
بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی

 

تصاویر

دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر دانلود بازی ظهور شیاطین اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.