دانلود بازی حرکت توپ اندروید

دانلود بازی حرکت توپ اندروید – Download Dancing Road : Colour Ball Run 1.3.8

نسخه معمولی + نسخه مود شده (بی نهایت) 

 

Dancing Road: Colour Ball Run

dancing Road : Colour Ball Run یک بازیآرکید فوق العاده زیبا از استدیو بازی AMANOTES که به صورت رایگان منتشر شده است. در این بازی باید هم کمی ظرافت به خرج بدهید و هم خوب فکر کنید. باید توپ های رنگارنگ را به سمت توپ های همان رنگ بکشید به صورتی که از برخورد به توپ های رنگ های دیگر اجتناب شود. در این بازی از یک گرافیک زیبا هم استفاده شده است که در آن سکه ها و جعبه های هدیه در جاده موجود است که با جمع آوری آن ها می توانید از موسیقی های جدید به عنوان هدیه استفاده کنید.

موسیقی این بازی بسیار زیباست و در واقع یک موسیقی اعتیاد آور است. چالش های که در این جاده طراحی شده است که به جذابیت بازی اضافه کرده و صداگذاری های که برای این بازی ها انجام شده است فوق العاده است. این بازی نیازمند اندروید ۴.۱ به بالا می باشد و برای افردا بالای ۳ مناسب است. حالت های بازی را تجربه کنید و مهارت های جدیدی را برای کامل کردن مراحل بدست آورید پس اگر احساس می کنید این گیم پلی با روحیات شما سازگار است معطل نکنید و با دانلود آن خودتان را ساعت ها سرگرم کنید.

امتیاز این بازی در گوگل پلی برابر با 4.3 از 5 می باشد که جزء بازی های برتر به حساب می رود . امتیاز این بازی در گوگل پلی برابر با 4.3 از 5 می باشد که جزء بازی های برتر به حساب می رود .

 

 

ویژگی ها

– اجتناب از توپهای رنگ مخالف

– جمع آوری سکه ها و جعبه های هدیه

– موسیقی اعتیاد آور

– چالش های طراحی شده برای هر جاده

– صداگذاری عالی

– وجود بیش از 100 مرحله متفاوت

– دارای انواع متفاوتی از جاده ها

 

تصاویر

 

دانلود بازی حرکت توپ اندروید

دانلود بازی حرکت توپ اندروید

Download Dancing Road : Colour Ball Run 1.3.8

دانلود بازی حرکت توپ اندروید

دانلود بازی حرکت توپ اندرویددانلود بازی حرکت توپ – اندروید

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.