دانلود بازی افسانه ساخت و ساز اندروید به همراه دیتا + تریلر

Download Craft Legend v1.3.2 – دانلود بازی افسانه ساخت و ساز اندروید به همراه دیتا + تریلر
“این بازی آنلاین است”

 

Craft Legend

Craft Legend – افسانه ساخت و ساز (کرفت لجند) عنوان جالبی از یکی دیگر از بازی های خوش ساخت و پرطرفدار استودیوی سنگاپوری IGG.COM  است. با توجه بازی های عرضه شده توسط این استودیو می توان گفت که IGG.COM. تمرکز اصلی خود را روی تولید و توسعه بازی های سبک استراتژیک معطوف کرده است. اما بازی ای که می خواهیم در این مطلب آن را به شما معرفی کنیم. یک عنوان تلفیقی جالب و یکی از بازی های خاص این توسعه دهنده محسوب می شود.

Craft Legend یا افسانه ساخت و ساز عنوانی سرگرم کننده از یک بازی ماجرایی با المان های RPG و Sandbox است. که در آن بازیکنان به دنیایی غیرواقعی و خیالی سفر می کنند. دنیایی که در آن باید کنترل قهرمانان زیادی را به دست گرفته و مأموریت های مهیجی را انجام دهند. با توجه به سبک بازی می توان گفت که گیم پلی بازی افسانه ساخت و ساز در حقیقت ماجرایی نقش آفرینی است. در این بازی شما در دنیایی بازی را دنبال می کنید که در آن پر از چالش های متنوع است.

از نبرد با هیولاها گرفته تا مقابله با گرسنگی و تلاش برای بقاء. این بازی دارای دو بخش اصلی در قسمت گیم پلی است. بخش اول قسمت ماجراجویانه بازی با مأموریت های مختلف برای گشت و گذار در این دنیای افسانه ای است. در این بخش باید در نقش یک قهرمان پا به یک ماجراجویی حماسی گذاشته و برای شکست دادن شیاطین و هیولاها راهی یک سفر پرمخاطره شوید. اما بخش دوم، بخشی جالب و کاملاً متفاوت است. در این بخش که بخش Crafting است، باید با آیتم های گوناگون یک خانه انحصاری بسازید و آن را مدیریت کنید!

دانلود بازی افسانه ساخت و ساز اندروید به همراه دیتا + تریلر

 

تصاویر

دانلود بازی افسانه ساخت و ساز اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی افسانه ساخت و ساز اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی افسانه ساخت و ساز اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی افسانه ساخت و ساز اندروید به همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.