دانلود بازی دفاع از قلعه + نسخه مود

دانلود بازی دفاع از قلعه + نسخه مود – Download Castle Defense + Mod

دانلود نسخه معمولی + نسخه مود شده 

 

Castle Defense

بازی Castle Defense یکی از پر مخاطب ترین بازی های سبک دفاعی از زیر مجموعه بازی های استراتژیکی می باشد که توسط استودیوی Elite Games کشور چین ساخته و برای سیستم عامل های هوشمند عرضه شده است. این بازی را می توان نه به خاطر نام پروتوتایپی که دارد، بلکه به خاطر محبوبیت و حرفه ای بودنش، جزو سردمداران اصلی سری بازی های سبک دفاعی دانست.

در Castle Defense شما در نقش سربازان یک قلعه در یک سرزمین هستید که وظیفه آن ها، دفاع از این قلعه می باشد. دشمنان شما که اُرک ها، گابلین ها و دیگر شیاطین می باشند، به صورت گروهی به سمت قلعه شما حرکت کرده و این شما هستید که می بایست جلوی آن ها را به شیوه های مختلف بگیرید. در Castle Defense مثل دیگر بازی های مشابه، مسیری تعیین شده وجود دارد که دشمنان از یک طرف آن (غالباً از سمت چپ تصویر) به طرف دیگر که راه ورودی دروازه قلعه شما وجود دارد حرکت می کنند. شما باید این مسیر را با برج های دفاعی و نیروهای خودتان پوشش دهید.

از جایی که در بازی Castle Defense انتخاب نیروها و برج ها، انتخاب مکان قرار گیری آن ها و استفاده به موقع از نیروهای کمکی، سرنوشت آن مرحله را رقم می زند، باید گفت که این بازی کاملاً عناصر استراتژیک دارد. این یعنی شما باید به خوبی با شرایط حاکم بر بازی آشنا باشید. دشمنان شما در شروع ضعیف به نظر می رسند اما در موج های حملات بعدی آن ها، شما کاملاً غافلگیر خواهید شد. تنها راه اینکه به خوبی از پس این موج های حملات بر بیائید، استفاده از قوه استراتژیک می باشد. یکی از نکات مهم در این زمینه، پوشش دادن تمام نقشه است.

در Castle Defense شما می توانید از 3 نوع نیرو شامل جادوگرها، شوالیه های پالادین و بربرها استفاده کنید. هر کدام از این نیروها، سیستم منحصر به فرد خودشان را دارند. با انتخاب صحیح یکی از آن ها و ارتقاء برج ها و نیروهای دفاعی خود، می توانید قدم مهمی در راستای کسب پیروزی بردارید. بازی Castle Defense شامل بیش از 100 مرحله مختلف در نقشه های متفاوت با ده ها دشمن گوناگون می باشد.

 

ویژگی ها 

  • سبک حرفه ای و محبوب بازی های استراتژیک/دفاعی
  • گیم پلی ساده اما فوق العاده چالش برانگیز و رقابتی
  • وجود 3 جنجگوی Wizard ، Paladin و Barbarian با قابلیت های منحصر به فرد
  • قابلیت استفاده از بیش از 10 برج دفاعی متفاوت
  • قابلیت ارتقاء برج ها و دیگر نیروهای دفاعی تا چند مرحله
  • قابلیت استفاده از نیروها و مهارت های ویژه
  • وجود بیش از 100 مرحله چالش برانگیز
  • وجود ده ها دشمن در درجات سختی متفاوت
  • دارای بخش های آنلاین Arena Mode و Challenge Mode

تصاویر

 

Download Castle Defense + Mod

دانلود بازی دفاع از قلعه + نسخه مود

Download Castle Defense + Mod

 

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.