دانلود بازی مدافعان قلعه اندروید + تریلر

Download Castle Defender: Hero Shooter v0.3.9 + Mod – دانلود بازی مدافعان قلعه اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود – به صورت جداگانه
تست شده – آفلاین

Castle Defender

Castle Defender: Hero Shooter – Idle Offline TD – مدافعان قلعه: قهرمانان تیرانداز یک بازی استراتژیکی سرگرم کننده و مهیج از دسته بازی های برج دفاعی می باشد که به صورت رایگان برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است. این بازی به وسیله استودیوی بازی سازی Unimob کشور ویتنام تولید و توسعه داده شده است. این استودیو یکی از شرکت های فعال و خلاق در زمینه ساخت بازی های موبایلی می باشد و تا به امروز عناوین جذاب زیادی همچون SuperHero Junior ، Frontier Wars ، Legend Guardians و Stickman Ghost 2: Star Wars را ساخته و انتشار داده است.

بازی Castle Defender: Hero Shooter – Idle Offline TD یک بازی برج دفاعی است که در آن شما در نقش گروهی از قهرمانان افسانه ای هستید که وظیفه آن ها دفاع از یک قلعه مقدس می باشد. اما به یکباره این قلعه مورد تهاجم ارتشی از هیولاها و موجودات وحشی قرار می گیرد. آن ها به صورت گروه های چندین نفره به سمت قلعه شما حمله می کنند.

شما وظیفه دارید با تمام قوا از این حملات جلوگیری کنید. به این منظور می توانید از نیروهای مختلفی بهره بگیرید. شما باید نیروهای خود را روی قلعه قرار داده تا از بالا به سمت دشمنان تیراندازی کنند. انواع و اقسام نیروهای مختلف در Castle Defender: Hero Shooter – Idle Offline TD وجود دارند که هر کدام به یک شکل به دشمنان حمله می کنند. اینکه چطور و در چه مواقعی از آن ها استفاده کنید نیاز به قوه استراتژیکی شما دارد.

دانلود بازی مدافعان قلعه اندروید + تریلر

تصاویر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.