دانلود بازی ماشین فول اچ دی اندروید همراه دیتا + تریلر

Download CarX Highway Racing v1.66.1 + Mod – دانلود بازی ماشین فول اچ دی اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

CarX Highway Racing

CarX Highway Racing را می توان از گرافیکی ترین، هیجان برانگیزترین و زیباترین بازیهای ماشین سواری و اتومبیلرانی برای تبلت ها و گوشی های اندروید دانست که همین دو دقیقه پیش نسخه جدید آن توسط استودیوی مطرح CarX Technologies به صورت رایگان در مارکت بزرگ گوگل منتشر شد.

در این بازی شما بر انواع ماشین های رویایی سوار می شوید و در بزرگراه های شهرهای مختلف و زیبای جهان به ماشین سواری مشغول می شوید! ماشین سواری شما در حالت های مختلف رقابتی و فرار از دست پلیس صورت می پذیرد و تا می توانید باید گاز دهید و با لایی کشیدن مانع از دستگیری خودتان شوید! حالت های مختلف آب و هوایی با چرخه شب و روز نهایت لذت و هیجان را به شما القا می کند.

ماشین های مختلف با ساخت واقعی در کنار پخش موزیک های هیجانی ان هم در زیباترین مکان های جهان بدون شک تجربه ای متفاوت از بازیهای ماشینی را در دستگاه اندرویدیتان به ارمغان می اورد! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماشین سواری و اتومبیلرانی اندروید هستید بدون شک و استثنا CarX Highway Racing نظرتان را جلب می کند.

دانلود بازی ماشین فول اچ دی اندروید همراه دیتا + تریلر

برخی از ویژگی ها

  • طراحی شده بر اساس قدرتمندترین موتورهای گرافیکی
  • انواع ماشین های مختلف و رویایی برای انتخاب
  • چرخه مختلف آب و هوایی و شب و روز
  • ترافیک شدید و پلیس های بی امان
  • حالت های مختلف مسابقه ای برای انتخاب
  • صداگذاری هیجان اوز با پخش موزیک های عالی
  • گرافیک اچ دی با کنترلرهای بسیار عالی

تصاویر

دانلود بازی ماشین فول اچ دی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی ماشین فول اچ دی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی ماشین فول اچ دی اندروید همراه دیتا + تریلر دانلود بازی ماشین فول اچ دی اندروید همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.