دانلود بازی ماشین های خشمگین اندروید به همراه دیتا + تریلر

Download caRRage vseptember2 + Mod – دانلود بازی ماشین های خشمگین اندروید به همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

caRRage vseptember2

caRRage – ماشین های خشمگین (خشم ماشین ها) نام یک بازی بسیار زیبا، خوش ساخت و فوق العاده مهیج در سبک اکشن از دسته بازی های مسابقه ای و ماشین سواری است. که به صورت رایگان برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است.

این بازی را استودیوی اوکراینی Velcro Games تولید و منتشر کرده است.ما نیز به محض آماده سازی نسخه کامل این بازی به همراه نسخه مود شده انحصاری اش. آن را برای دانلود به صورت رایگان و تست شده فراهم کرده است.

ماهیت و کلیت این بازی از روی فیلم سینمایی Mad Max Fury الگوبرداری شده است. ماجراها و تم آن دقیقاً شبیه به محتوای این فیلم است. درست مثل فیلم مدمکس که داستان آن در دل کویر برگذار می شد. ماشین های خشن در آن حضور داشتند. در caRRage نیز شاهد حضور ماشین های خشمگین هستیم.

درواقع تم اصلی این بازی به نوعی یک آخرالزمان است. در آن نبردها و جنگ بین انسان ها به نبردهای ماشینی تبدیل شده است. حالا شما باید در نقش یکی از این راننده ها پا به مسابقاتی مرگبار گذاشته و برای پیروز شدن در دنیایی بسیار خشن تلاش کنید.

وظیفه شما این است تا ماشین خود را انتخاب کرده و در رقابت هایی بسیار نفس گیر و تنگاتنگ با دیگر بازیکنان مسابقه دهید. آن ها را از میدان به در کنید. این کار ساده نخواهد بود. پس حسابی آماده باشید تا با یک بازی هیجان انگیز به چالش کشیده شوید.

دانلود بازی ماشین های خشمگین اندروید به همراه دیتا + تریلر

تصاویر

دانلود بازی ماشین های خشمگین اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی ماشین های خشمگین اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی ماشین های خشمگین اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی ماشین های خشمگین اندروید به همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.