دانلود بازی پارک کردن ماشین اندروید

Download Car Parking Multiplayer v4.5.0 + Mod – دانلود بازی پارک کردن ماشین اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود – به صورت جداگانه
تست شده با اجرای افلاین

Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer – ماشین را پارک کن عنوان یک بازی در سبک شبیه سازی است که توسط استودیو بازی سازی olzhass برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. همانطور که احتمالاً از نامش حدس زده اید در این بازی باید ماشین خود را بردارید و آن را در محل های مشخص شده شهر پارک کنید. اما ماجرای این بازی همین جا به پایان نمی رسد. بسیاری از علاقه مندان و طرفداران بازی های ماشین سواری دوست ندارند که ماشین مورد علاقه خود را بردارند و آن را در یک گوشه ای پارک کنند و به حال خودش بگذارند.

این بازی فراتر از یک پارکینگ ساده است و در آن می توانید آزادانه در شهر رانندگی کنید و در خیابان‌ های مختلف با سرعت هر چه تمام تر گاز بدهید و از صدای موتور ماشین خود و دریفت ها و رد لاستیکی که روی آسفالت به جا می ماند لذت ببرید. اما مهمترین چیزی که باعث شده است این بازی در میان خوشنام ترین بازی های ماشین سواری حرفی برای گفتن داشته باشد واقعگرایانه بودن آن است.

شما در این بازی قادر خواهید بود علاوه بر حالت یک نفره و آفلاین وارد حالت چند نفره و آنلاین شوید و حس یک روز معمولی در دنیای واقعی را تجربه کنید. در حالت چند نفره و آنلاین می توانید وارد شهر های مختلف شوید و مسیر های مختلف را امتحان کنید. ماشین خود را پارک کنید و پیاده شوید و آزادانه در شهر قدم بزنید. همچنین اگر بخواهید می توانید با افراد دیگر به صورت آنلاین چت کنید و آنها را به یک مسابقه ریسینگ دعوت کنید.

دانلود بازی پارک کردن ماشین اندروید

تصاویر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.