دانلود بازی زیبای “صحرای سیاه” اندروید + تریلر

Download Black Desert Mobile v4.0.80 – دانلود بازی زیبای “صحرای سیاه” اندروید + تریلر
سبک RPG با گرافیک مثال زدنی و باورنکردنی 

Black Desert Mobile 

Black Desert Mobile – صحرای سیاه نام نسخه موبایلی بازی معروف Black Desert Online کمپانی PEARL ABYSS کشور کره جنوبی است که در ماه می سال 2017 از طریق فروشگاه استیم برای کامپیوترهای خانگی (PC) عرضه شده بود و بعد از نزدیک به 3 سال، نسخه موبایلی آن نیز توسط همین سازنده پورت و بازسازی شد تا کیفیت بی نظیر و سبک مهیج این بازی این بار در موبایل های هوشمند قابل تجربه باشد.

فارسروید به عنوان اولین وب سایت ایرانی، به محض انتشار این بازی آن را تهیه و بررسی کرده و برای دانلود رایگان کاربران عزیز سایت تدارک دیده است. بازی Black Desert Mobile به واقع یکی از برترین بازی های ساخته شده از لحاظ گرافیکی است.

v4.0.80

جزئیات گرافیکی و طراحی های این بازی حتی از خیلی از بازی های کنسول های نسل هفتمی نیز بهتر است. بهینه سازی های متعددی که روی این طراحی ها صورت گرفته باعث شده تا این بازی درست مثل یک عنوان کنسولی باشد. شرکت PEARL ABYSS بیشتر از 2 سال روی این نسخه کار کرد تا بتواند خروجی نهایی را به بهترین شکل ممکن ارائه کند.

نتیجه این کار و تلاش زیاد یک بازی جنجالی، خوش ساخت و حرفه ای بوده است. باید گفت که در ساخت و توسعه این بازی از هر آیتم و المانی که بتوان یک بازی را به یک عنوان قدرتمند و محبوب تبدیل کرد استفاده شده است. PEARL ABYSS مدعی شده که گرافیک نسخه موبایلی با نسخه اصلی تقریباً یکسان هستند. این در حالیست که نسخه اصلی یک بازی نسل هشتمی محسوب می شود.

دانلود بازی زیبای “صحرای سیاه” اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی زیبای “صحرای سیاه” اندروید + تریلر دانلود بازی زیبای “صحرای سیاه” اندروید + تریلر دانلود بازی زیبای “صحرای سیاه” اندروید + تریلر دانلود بازی زیبای “صحرای سیاه” اندروید + تریلر

 

تریلر

 

نکات مهم 

● این بازی در مرحله Soft Launch بوده و فقط برای چند کشور از جمله استرالیا، کانادا، ترکیه، شیلی، ایرلند، سوئد و مالزی در دسترس است.
● نسخه جهانی بازی در تاریخ 12 دسامبر منتشر خواهد شد.
● برای این بازی دیتای آفلاین جداگانه ای در دسترس نیست. دیتای بازی بعد از اولین اجرا دریافت می شود. حجم این دیتا چیزی نزدیک به 2.6GB است. بنابراین از داشتن حداقل نزدیک به 3 گیگابایت فضای خالی در حافظه داخلی اطمینان حاصل کنید.
● به خاطر گرافیک بسیار زیاد و حجم بالای بازی، برای نصب آن نیاز به دستگاه های بالارده با حداقل پردازشگرهای 8 هسته ای 64 بیتی، 4 گیگابایت حافظه رم و GPU قدرتمند لازم است.

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.