دانلود بازی ماشین سواری در جزیره اندروید + تریلر

Download Beach Buggy Racing v1.2.24 + Mod – دانلود بازی ماشین سواری در جزیره اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing نسخه جدید از بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار باگی جزیره از استودیوی Vector Unit برای اندروید است که نسخه جدید ان چند ساعت پیش به صورت کاملا رایگان در پلی استور عرضه گردید. در نسخه ی Blitz این بازی که پیش تر ها معرفی کرده ایم بودیم تنها به مسابقات می پرداختید اما در نسخه ی رسینگ (نسخه پیش رو) شما علاوه بر مسابقات در طول مسیر حرکت می توانید با مواد منفجره رقیبان را از مسیر به بیرون برانید و تجربه بهترین بازی اندرویدی را به ارمغان بیاورید.

ماشین سواری شما در انواع مکان های مختلف از جزیره صورت می پذیرد و در طول مسیر انواع آیتم ها و دستاوردهای مختلف برای جمع آوری وجود دارند که با جمع آوری ان ها می توانید سرعت و قدرت خود را افزایش دهید! ده ها باگی مختلف نیز برای آنلاک کردن توسط شما وجود دارند که با جمع آوری سکه ها می توانید اقدام به آنلاک سازی ان ها نمایید! بازی علی رغم حجم کم خود دارای گرافیک بسیار عالی اچ دی است و صداگذاری ان به خوبی صورت گرفته است و ان را به همه دوستداران بازی های ماشین سواری و رسینگ پیشنهاد می دهیم.

دانلود بازی ماشین سواری در جزیره اندروید + تریلر

برخی از ویژگی ها

  • جمع اوری دستاوردها برای باز کردن ماشین های منحصربه فرد
  • مسابقه در انواع مکان ها و محیط های کاملا سه بعدی و عالی
  • انواع ماشین های مختلف برای استفاده در مسیر مسابقات
  • بیش از25 مواد منفجره ی مختلف برای از بین بردن رقبای خود
  • طراحی شده به صورت کاملا اچ دی با گرافیک سه بعدی و کم نظیر
  • پشتیبانی از حساب گوگل برایرقابت با دوستان و کاربران جهانی

تصاویر

دانلود بازی ماشین سواری در جزیره اندروید + تریلر دانلود بازی ماشین سواری در جزیره اندروید + تریلردانلود بازی ماشین سواری در جزیره اندروید + تریلر دانلود بازی ماشین سواری در جزیره اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.