دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر

Download Battlevoid: Harbinger v2.0.7 – دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر

 

Battlevoid: Harbinger

Battlevoid: Harbinger نبرد فضایی هاربینگر عنوان یک بازی استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی Bugbyte. با قیمت 0.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. اگر از علاقه مندان و طرفداران بازی هایی مثل جنگ ستارگان هستید و دلتان برای مبارزات فضایی تنگ شده است.

Battlevoid: Harbinger می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این بازی همه چیز هایی که می خواهید را یکجا برایتان فراهم کرده است. می تواند ساعت ها سرگرم تان کند. خط داستانی بازی شما را وارد یک ماجراجویی فضایی فوق العاده می کند. جایی که به عنوان فرماندهی جوان و جویای نام کنترل ناوگان فضایی انسان ها را بعهده دارید. و باید با نژاد های فضایی مختلف به مبارزه بپردازید.

نبرد فضایی هاربینگر

فاصله بسیاری با خانه خود دارید اما باید جوانب احتیاط را به طور کامل رعایت کنید چراکه ممکن است پرش فضایی بعدی آخرین پرش فضایی شما باشد. هر بار که وارد بازی Battlevoid: Harbinger شوید با یک داستان رندوم مواجه می شوید که بیان می کند. با کدام نژاد فضایی باید مبارزه کنید و هدف ها و دلایلی که به خاطر آن باید با آن نژاد فضایی خاص مبارزه کنید را توضیح می دهد.

به عنوان مثال ممکن است مجبور باشید با نژاد فضایی خاصی مبارزه کنید که انسان ها را برای تولید مثل و بردگی به اسارت می برند. یا ممکن است مجبور باشید با نژد فضایی خاص دیگری مبارزه کنید که انسان ها را به ماشین هایشان متصل می کنند. تا روی آنها آزمایش های نورو تکنولوژیک انجام دهند. از لحاظ بصری طراحی هنری این بازی بسیار منحصر بفرد است و فضای گرافیکی درخور و شایسته ای دارد.

اسلحه ها و سفینه های فضایی تنوع خوبی دارند و بک گراند ها، افکت ها، ایستگاه های فضایی، و تمامی المان های محیطی خارق العاده هستند. جزئیات بی نظیری دارند. صداگذاری ها هم به خوبی انجام شده اند و صدای سفینه های فضایی، شلیک اسلحه ها، و انفجار ها اتمسفر لذت بخشی را ایجاد می کنند.

دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر

تغییرات نسخه 

* اضافه شدن سفینه های جدید
* اضافه شدن ۲ ایستگاه فضایی جدید
* تغییر طرح کلی برخی سفینه های موجودات فضایی
* اضافه شدن گزینه حذف فلش هنگاهم پرش فضایی

 

تصاویر

دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر دانلود بازی نبرد فضایی هاربینگر + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.