دانلود بازی بتل لند رویال برای اندروید + تریلر

دانلود بازی بتل لند رویال برای اندروید + تریلر 

Battlelands Royale

Battlelands Royale – بتل لند رویال بازی جدید، سرگرم کننده و بسیار زیبا در سبک بازیهای اکشن و بقا از استودیوی بازیسازی Futureplay برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده. در این بازی شمایید و 23 بازیکن آنلاین از سراسر جهان که قرار است در یک محیط مشخص برای زنده ماندن تان تلاش کنید.

برنده کسی است که آخرین شخص زنده مانده باشد! طیف گسترده ای از سلاح های مختلف در دسترس شماست که با ان ها می توانید رقبای خود را از بین ببرید و برای پیروزی تلاش کنید. امکان ارتقای کارکتر بازی نیز وجود دارد.

با افزایش امتیاز و کسب پول اقدام به ارتقا کارکتر خود کنید و قدرت اش را افزایش دهید. کنترلرهای لمسی در Battlelands Royale به شما امکان حرکت و انجام کارهای مختلف را می دهند. در نقشه بزرگ بازی از 3 تا 5 دقیقه تمام تلاش تان را کنید تا اخرین فرد زنده مانده شما باشید و برنده میدان شوید.

اگر از علاقه مندان به بازیهای اکشن و بقا باشید بدون شک Battlelands Royale با طراحی و ساخت فوق العاده در کنار گیم پلی اعتیاداور نظرتان را جلب میکند و ارزش امتحان کردن را دارد! آن را امتحان کنید و بگویید ارزش گرفتن چه امتیازی را دارد. + نسخه مود

دانلود بازی بتل لند رویال برای اندروید + تریلر    

تصاویر

دانلود بازی بتل لند رویال برای اندروید + تریلر دانلود بازی بتل لند رویال برای اندروید + تریلر دانلود بازی بتل لند رویال برای اندروید + تریلر دانلود بازی بتل لند رویال برای اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.