دانلود بازی ورزشی جدال بسکتبالیست ها اندروید

Download Basketball Battle v2.1.17 + Mod – دانلود بازی ورزشی جدال بسکتبالیست ها اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود

Basketball Battle – جدال بسکتبالیست ها بازی جالب، محبوب و بسیار زیبا در سبک بازیهای ورزشی از استودیوی بازیسازی DoubleTap Software برای دستگاه ها اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از 50 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده.

همانطور که از عنوان پست نیز مشخص است، با نصب Basketball Battle برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان، یک بازی تفننی – ورزشی جالب با حضور دو بسکتبالیست و امکان بازی دو نفره با هر کسی را به ارمغان خواهید آورد.

کنترل و هدایت بسکتبالیست در بازی Basketball Battle بر عهده شماست. کنترلرهای لمسی ساده و قابل قبول به شما امکان حرکت و پرتاب آسان را می دهند. امکان انجام انواع حرکات مثل حرکت به عقب و یا پرتاب توپ یا انداختن توپ با یک دست از فاصله نزدیک در حلقه وجود دارد.

همانند بسکتبال واقعی می توانید، راه حریف را سد کنید و مانع از پرتاب توسط او شوید. اگر از علاقه مندان به بازیهای کوچک و جالب در سبک ورزشی و بسکتبال هستید. بدون شک Basketball Battle با طراحی و ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند.

دانلود بازی ورزشی جدال بسکتبالیست ها اندروید

تصاویر

دانلود بازی ورزشی جدال بسکتبالیست ها اندروید دانلود بازی ورزشی جدال بسکتبالیست ها اندروید دانلود بازی ورزشی جدال بسکتبالیست ها اندروید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک دانلود

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.