دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر

Download Bad North: Jotunn Edition v2.00.8 + Mod – دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر
نسخه خریداری شده بازی با قیمت 4.99 دلار + نسخه مود 

Bad North: Jotunn Edition

Bad North: Jotunn Edition – نبرد در شمال: ادیشن یوتون از دیگر بازی های تحسین برانگیز و بسیار جذاب استودیوی سوئدی Raw Fury خالق بازی های پرمخاطب و انقلابی از جمله Kingdom: New Lands ، Dandara ، Kathy Rain و Whispers of a Machine می باشد.

که این بار در سبکی جدید و منحصر به فرد منتشر شده است که با دیگر بازی های قبلی تفاوت های چشم گیری دارد. این بازی زیبا با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی برای فروش قرار داده شده است.

بازی Bad North: Jotunn Edition ابتدا برای پلتفرم PC منتشر شده بود و محبوبیت بالای آن باعث شد تا Raw Fury نسخه پورت شده و بازسازی شده از آن را هم برای موبایل های هوشمند بسازد. در این بازی زیبا که بسیار حرفه ای و متفاوت طراحی شده است.

شما با یک اثر هنری شگفت انگیز رو به رو هستید. ایده و ماجرای بازی نیز به شدت هیجان انگیز و قابل تحسین است. ماجرای بازی به قرن ها پیش در جزایر اسکاندیناوی، یعنی زمان قدرت وایکینگ ها مربوط است.

شما در نقش فرمانده ی یک پادشاهی صلح طلب ساده هستید که چند جزیره کوچک را فرماندهی می کند. این جزایر توسط وایکینگ های وحشی مورد حمله قرار گرفته و به مرض نابودی کشیده می شوند.

پادشاه این سرزمین ها به دست وایکینگ ها کشته می شود و حالا شما در نقش فرزند و جانشین این پادشاه، باید قدرت را به دست گرفته و برای مقابله با دشمنان آماده شوید.

دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر

تصاویر

دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر دانلود بازی نبرد در شمال اندروید به همراه دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.