دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر

Download BAD 2 BAD: EXTINCTION v2.6.0 + Mod – دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود 

BAD 2 BAD: EXTINCTION v2.6.0

BAD 2 BAD: EXTINCTION – بد به بد: انقراض نسخه 2 از بازی اکشن محبوب و دوست داشتنی بد به بد از استودیوی DAWINSTONE برای اندروید است. به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست. داستان BAD 2 BAD: EXTINCTION به زمانی برمیگردد که شما سازمان تروریستی Al-Qatala که رئیس آن Gorat al-Llama است را شکست داده اید.

اما اکنون متوجه شده اید که پشت پرده دست انسان ها در کار بوده است. اکنون شما با همان تیم دلتای خود با موجودات بی دم که همان انسان ها باشند، روبرو خواهید شد. در این قسمت از بازی شما با 5 گروه از دشمنان زامبی [زامبی های وحشی، زامبی های خونخوار، سگ های زامبی، آمازون ها و لژیون بی دم ها] که هر کدام از این دشمنان دارای داستان و قابلیت های خاص خود هستند. مواجه خواهید شد! گیم پلی همانند نسخه اول بازی می باشد.

در این بازی با طیف گسترده ای از واحد ها و سلاح ها به نبرد با دشمنان می رفتید و حالا هم در این نسخه همین اتفاق تکرار شده است. اما یک سری ویژگی های جدید جان تازه ای به ان بخشیده است که بدون شک نظرتان را جلب میکند! اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای اکشن هستید مطمئنا این بازی با ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند.

دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر

تصاویر

دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر دانلود بازی اکشن گروه دلتا – انقراض اندروید + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.