دانلود بازی استراتژیکی مبارزات شطرنجی اندروید

Download Auto Chess War v1.72 + Mod – دانلود بازی استراتژیکی مبارزات شطرنجی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) 

Auto Chess War

Auto Chess War – مبارزات شطرنجی نام یک بازی دیگر از سبک بازی های استراتژیکی از شاخه بازی های شطرنج خودکار که یک نسل نسبتاً جدید از سبک های استراتژیکی است می باشد. این بازی یک تقلید بی چون و چرا از بازی جهانی Auto Chess است که توسط استودیوی کمپانی Drodo تولید شده بود و توسط استودیوی چینی Dragonest Games منتشر شده بود.

جالب است بدانید که سازنده بازی Auto Chess War نیز یک استودیوی بازی سازی چینی به نام Phoenix Mobile می باشد. این استودیو بازی های محبوب زیادی از جمله Minesweeper – Endless Dungeon را تولید و منتشر کرده بود. حالا برای رقابت با استودیوی Dragonest دست به ساخت یک بازی مشابه زده تا در این سبک نیز به یکی از رقبای اصلی تبدیل شود.

در بازی Auto Chess War باید در نبردهای تاکتیکی و استراتژیکی شرکت کنید. درست مثل بازی شطرنج، شما باید قبل از هر نبرد یک تیم از مهره های مورد نظر را گردآوری کرده و سپس وارد رقابت شوید. سپس در یک بازی نوبتی و استراتژیکی، با انتخاب های مناسب مثل بازی شطرنج، آیتم ها و مهره های کاربردی را به کار برده و برای آسیب رساندن به نیروهای دشمن حرکت دهید.

این بازی بدون بخش آپگریدها و بروزرسانی ها هیچ معنی و مفهومی نخواهد داشت. کل اهمیت و روند بازی به ارتقاء نیروهای شما بستگی دارد. در این بازی انواع مهارت ها و قابلیت های ویژه طراحی شده اند که شما قادر هستید تا آن ها را به لیست توانایی های مهره های خود بی افزایید.

نیروها (مهره ها) شامل شخصیت ها و قهرمانان مختلفی هستند که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند. شما می توانید توانایی های این قهرمانان را ادغام کرده و نیروهای قدرتمندتری ایجاد کنید.

دانلود بازی استراتژیکی مبارزات شطرنجی اندروید

تصاویر

Auto Chess War Auto Chess War Auto Chess War

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.