دانلود بازی استراتژیک جالب اندروید همراه دیتا + تریلر

Download Ash of Gods: Tactics v1.4.16–563 + Mod – دانلود بازی استراتژیک جالب اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود

Ash of Gods: Tactics

Ash of Gods: Tactics یک بازی فوق العاده جذاب و استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی TBG LIMITED برای اندروید منتشر شده و در واقع نسخه جدید Ash of Gods: Redemption محسوب می شود.

مردم در دنیای Terminum کنار یکدیگر در صلح و آرامش زندگی می کردند. کشور ها و قبیله ها در حال توسعه و رشد روز افزون بودند. سال های متوالی، بین نسل ها و تمدن ها صلح برقرار بود. خطری مردم را تهدید نمی کرد.

اما حادثه ای رخ داد و جهان را وارد جنگ بزرگی کرد. یک ستاره دنباله دار به زمین برخورد کرد و تمدن های عظیم را نابود کرد. در مدت کوتاهی هزاران نفر کشته شدند و بازماندگان یکدیگر را سرزنش کردند. اکنون در این زمانه پر از آشوب و هرج و مرج، حرص و طمع در حال نابود کردن انسان‌ ها است و قدرت طلبان سعی می‌ کنند بر مردمان ضعیف تر حکومت کنند.

Tactics

برای اینکه Terminum نجات پیدا کند افراد حریص و طماع باید نابود شوند. این مأموریت بزرگ به شما محول شده است. همانطور که اشاره شد، Ash of Gods: Tactics ادامه بازی خاکستر خدایان است که به درک بهتر داستان این مجموعه کمک می‌ کند. قصد دارد وجه جدیدی از این بازی را رونمایی کند. در این بازی همچنان می توانید از نبرد های استراتژیک جذاب لذت ببرید.

بازیکنان باید سپاه خودشان را بسازند و با استفاده از قدرت ها و مهارت های جنگجویان دلاور دشمنان را نابود کنند. در این بازی استراتژیک، بازیکنان باید از مهارت ها و قدرت تفکر شان استفاده کنند و خردمندانه نقشه بکشند.

تا بتوانند در نبرد ها پیروز شوند. Ash of Gods: Tactics یک بازی فوق العاده جذاب و اعتیاد آور است که در آن با چالش های زیادی مواجه می شوید و اگر عاشق بازی های فکری هستید مجذوب گیم پلی آن خواهید شد.

دانلود بازی استراتژیک جالب اندروید همراه دیتا + تریلر

تصاویر

 

تریلر

 

لینک دانلود

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.