دانلود بازی یک روز دیگر اندروید همراه دیتا

Download Another Day v1.3.4 – دانلود بازی یک روز دیگر اندروید همراه دیتا
یک عنوان گرافیکی و خوش ساخت

Another Day

Another Day – یک روز دیگر نامی از یک عنوان بسیار جذاب و خوش ساخت در سبک بازی های بقا از دسته بازی های اکشن و نقش آفرینی است که به شکل رایگان با قابلیت پرداخت درون برنامه ای برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

Another Day اثری از استودیوی بازی سازی معروف Elex می باشد که پیش تر بازی های محبوب بسیار زیادی مثل Clash of Kings ، Magic Rush: Heroes ، Zombie Siege و Clash of Queens و …

را ساخته و منتشر کرده بود که همگی آن ها در فارسروید معرفی شده اند. بازی جالبی که به طور کل سنت شکنی کرده و در سبکی کاملاً منحصر به فرد و متفاوت از دیگر بازی های Elex طراحی شده است.

Another Day با اقتباس از بازی های معروف و محبوب سبک بقا مثل Dark Days: Zombie Survival ، Live or Die: Survival ، Survivalist: invasion ، Day R Survival و دیگر بازی های مشابه ساخته شده است.

شایان ذکر است که فارسروید به عنوان اولین وب سایت ایرانی اقدام به تهیه و انتشار این بازی کرده است و همزمان با انتشار آن در گوگل پی، آخرین نسخه آن را تهیه و منتشر کرده است.

بازی Another Day در سبک MMOPRG و با گیم پلی کاملاً آنلاین منتشر شده است. در این بازی شما پا به یک دنیای بزرگ و تقریباً جهان باز می گذارید. دنیایی که حالا به دست موجوداتی خون خوار به نام زامبی ها استفاده است.

انسان ها به سختی در آن زندگی می کنند. منابع غذایی رو به کاهش است و انسان ها برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کنند.

دانلود بازی یک روز دیگر اندروید همراه دیتا

تصاویر

دانلود بازی یک روز دیگر اندروید همراه دیتا دانلود بازی یک روز دیگر اندروید همراه دیتا دانلود بازی یک روز دیگر اندروید همراه دیتا دانلود بازی یک روز دیگر اندروید همراه دیتا

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.