دانلود بازی رقابت های اسکی آلپاین اندروید دیتا + تریلر

Download Alpine Arena v1.1.577 – دانلود بازی رقابت های اسکی آلپاین اندروید دیتا + تریلر
یک بازی واقع گرایانه و چالش برانگیز 

Alpine Arena

Alpine Arena – رقابت های اسکی آلپاین نام یک بازی فوق العاده زیبا و خوش ساخت از استودیوی Sleepy Monsters GmbH کشور اتریش برای سیستم عامل اندروید می باشد که به شکل کاملاً رایگان با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است.

این بازی اولین پروژه رسمی Sleepy Monsters GmbH می باشد که با همکاری سازمان ورزشی آلپاین تهیه و عرضه گردیده است. در بازی Alpine Arena که یک شبیه ساز بسیار حرفه ای و تکامل یافته از ورزش اسکی زمستانی است.

شما به آلپاین آرنا که یکی از معتبرترین رقابت های ورزشی دنیا در مسابقات اسکی است می روید و در نقش یک ورزشکار حرفه ای و یک اسکی باز کاربلد، در رقابت های تنگاتنگ و نفس گیر شرکت خواهید کرد.

این بازی به صورت آنلاین برگذار می شود و رقابت های آن همگی اینترنتی هستند. به همین خاطر برای انجام آن حتماً باید یک حساب کاربری در بازی بسازید. یکی از جذابیت ها و قابلیت های خاص بازی Alpine Arena این است.

در آن شما می توانید اقدام به ساخت نقشه های انحصاری کنید و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید تا بازیکنان دیگر نیز بتوانند در مسیر ساختگی شما بازی کنند و به کسب امتیاز بپردازند. اما به طور پیش ده ها نقشه و مرحله مختلف در این بازی از پیش طراحی شده است.

دانلود بازی رقابت های اسکی آلپاین اندروید دیتا + تریلر

تصاویر

دانلود بازی رقابت های اسکی آلپاین اندروید دیتا + تریلر دانلود بازی رقابت های اسکی آلپاین اندروید دیتا + تریلر  دانلود بازی رقابت های اسکی آلپاین اندروید دیتا + تریلردانلود بازی رقابت های اسکی آلپاین اندروید دیتا + تریلر

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.