دانلود بازی جنگنده تک خال اندروید

Download Ace Fighter: Modern Air Combat Jet Warplanes v2.46 – دانلود بازی جنگنده تک خال اندروید
یک بازی به شدت هیجان انگیز با حجم قابل قبول و بدون دیتا
تست شده با اجرای آفلاین

Ace Fighter

Ace Fighter: Modern Air Combat Jet Warplanes – جنگنده تک خال: نبرد هوایی مدرن جت های جنگی نام کاملی از یک بازی فوق العاده زیبا و خوش ساخت در سبک اکشن و از نوع بازی های هواپیمایی جنگی می باشد که در آن شما در نقش خلبانان ماهر جنگی در مأموریت هایی بسیار خطرناک شرکت کرده و با دیگر خلبانان به مبارزه در آسمان می پردازید. این بازی را استودیوی ایرانی Parsis Games ساخته و ارائه کرده است. به دلیل مسئله تحریم، استودیوی پارسیس با نام مستعار Action Games AZ و با لوکیشن کشور آذربایجان این بازی را در گوگل پلی انتشار داده است. Ace Fighter در ایران با نام تیزبال معروف می باشد.

نسخه پیش روی شما، نسخه جهانی و انگلیسی آن است. باید گفت که پروژه بازی Ace Fighter در سطح بسیار حرفه ای انجام شده است و از این لحاظ باید به بازی سازان جوان ایرانی برای ساخت این بازی زیبا تبریک گفت. Ace Fighter: Modern Air Combat Jet Warplanes تجربه ای همانند بازی های کنسولی را در قالب یک بازی کاملاً بهینه شده و کم حجم در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

اما جزئیات گرافیکی آن بسیار چشم گیر و ستودنی می باشد. به جز این گرافیک زیبا و چشم نوار، این گیم پلی حرفه ای، داینامیک و خوش ساخت بازی است که خوبی ها و ویژگی های آن را تکمیل می کند. اگرچه کلیت این بازی چیز جدیدی نیست و سبک و سیاق طراحی های آن به تقلید از عناوین دیگر انجام شده اما نمی توان از کیفیت ساخت بالای این بازی صرف نظر کرد. به گفته سازندگان، این بازی آمده تا سنت شکنی کند و بازی های کلاسیک این سبک را دچار یک تحول کند.

دانلود بازی جنگنده تک خال اندروید

تصاویر

 

لینک دانلود

مشخصات دانلود

دانلود فایل نصبی بازیLeave A Reply

Your email address will not be published.