دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید همراه دیتا و تریلر

Download PES Club Manager v3.1.1 – دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید همراه دیتا و تریلر
بازی آنلاین است و اینترنت همیشه مورد نیاز می باشد

PES Club Manager

PES Club Manager – مدیر باشگاه پی اس بازی جدید و سرگرم کننده سرمربی فوتبال از استودیوی بازیسازی KONAMI برای دستگاه های اندرویدی است که با نصب آن برروی تبلت یا اسمارت فون اندرویدی خود می توانید مدیریت کامل یک باشگاه فوتبال را در دست بگیرید و روزها سرگرم شوید.

در این بازی می توانید تیم رویایی خود را بسازید و به مدیریت حرفه ای آن بپردازید. قادرید در نقش فلورنتینو پرز قرار بگیرید و ستارگان بیشتری به کهکشانی های مادرید بیفزایید و یا در نقش ژوزه مورینیو ادن آزار را وادار به حمله به جلو و شکستن دفاع خطی تیم مقابل بکنید.

در PES Club Manager تنها مربی گری می کنید و دخالت مستقیمی در کنترل بازیکنان ندارید. اما می توانید به مدد بهره گیری بازی از موتور گرافیکی PES 2015 جریان بازی را به صورت سه بعدی دنبال کرده تا با دید بهتری تصمیم های تاکتیکی بگیرید.

برای تغییر تاکتیک و شیوه ی بازی تیم خود می توانید دستورات را به طور همزمان و بدون نیاز به توقف بازی صادر کنید و تصمیمات فنی همانند تعویض، تغییر سیستم بازی، تعیین جایگیری بازیکنان و دستور دفاع یا ضد حمله را در دست بگیرید.

طبق توضیحات سازنده، بیش از 5000 بازیکن واقعی در بازی لایسنس شده و تیم هایی از لیگ های اروپایی و آمریکای جنوبی را نیز با جزئیات کامل لباس و بازیکنان در بازی مشاهده خواهید کرد.

دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید همراه دیتا و تریلر

برخی از ویژگی ها

  • 5،000+ مجوز رسمی از بازیکنان واقعی سراسر جهان
  • دستور تغییر تاکتیک و شیوه ی بازی تیم توسط شما
  • تعویض، تغییر سیستم بازی، تعیین جایگیری بازیکنان و غیره
  • دنبال کردن جریان بازی به صورت سه بعدی توسط شما
  • پشتبانی از اتصال های مختلف: 3G، 4G یا Wi-Fi
  • گرافیک خوب، صداگذاری مهیج و کنترلرهای لمسی عالی

تصاویر

دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید دانلود بازی پی اس کلوب منیجر اندروید

 

تریلر

 

لینک دانلود

Leave A Reply

Your email address will not be published.